Přihlášení k odběru novinek

Vyplňte své jméno, příjmení a e-mail:

Přihlášení do členské sekce

Seznam členů

Čl. číslo Jméno Město Chovatelská stanice
162 Adamík Vlastislav Chropyně
133 Adamíková Jana Chropyně Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ
183 Ažaltovič Michal Strmilov
180 Bělka René, Ing. Liberec Z HORNÍHO HANYCHOVA
102 Bierdümpfl Vilém Kynšperk nad Ohří
3 Boháč Marián Vysoké Mýto
187 Brázdilík František Kroměříž Z PAPOUŠČÍHO DVORA
4 Brtníková Kateřina Telč OD ČERTOVA KOPÝTKA
233 Buřičová Kateřina Nový Knín
191 Čech Roman Znojmo
6 Dobešová Miroslava Vysoké Mýto BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ
178 Doubravová Ivana Úsov
124 Drtinová Ábelovská Lucie Klášterec nad Ohří
32 Dušková Jana Sruby u Chocně ORLICKÝ TALISMAN
163 Ehrenberger Jana Petrušov GARBOVO SRDCE
190 Evjáková Jana, Ing. Louka
159 Fajdek Vladimír Kly
108 Fajdeková Radka, Bc. Kly Z HORNÍCH VINIC
94 Francouzová Kateřina, Ing. Chrudim SVOBODNÝ VRCH
188 Frýdová Klára, Mgr. Brno
8 Frydrych Stanislav Rožnov pod Radhoštěm
209 Fuštejová Veronika Libhošť
177 Glaubaufová Martina Svinařov
141 Goliášová Jana Pribylina JANIN RANČ
112 Gregor Jaroslav Pardubice CHLUPATÁ KRÁSA
211 Hájková Monika Přelouč
104 Hlavnička Petr Babice u Říčan DRAČÍ TEMPL
82 Holková Jitka Netvořice Z LANTÍKOVA
200 Chábová Michaela Pelhřimov
10 Chalupská Ida Nýrsko
198 Chládková Marta Krupka
11 Chroust Marek Černošice ONYX MÁRK
134 Chupík Vojtěch Libochovice
72 Chupíková Jaroslava Libochovice
12 Janatová Pavlína Brodce KOUZELNÁ LEGENDA
169 Janoušková Petra Dymokury
226 Jílková Kamila Louny
13 Jonáš Jan Dolní Žandov DYLEŇSKÝ VRCH
14 Jonášová Jana Dolní Žandov
186 Jurásková Karolína Frýdek-Místek Z RODU ELFŮ
158 Jüstlová Olga Klášterec nad Ohří CEPA GEMSTONE
208 Kadlec Miroslav Konice
205 Kallová Barbora Strakonice BÍLÉ TAJEMSTVÍ
61 Kamínková Barbora Zábřeh na Moravě SW RANCH
228 Kašeová Irena Jablonné v Podještědí
18 Kejvalová Renata Litovel RONOVA ZAHRADA
192 Kostková Kateřina Praha 9 OD XAVEROVSKÉHO HÁJE
74 Krsek Jan Litvínov - Chudeřín
73 Krsková Jana Litvínov - Chudeřín
22 Krupková Andrea Borohrádek Z BOROVÝHO HRÁDKU
229 Kříž Petr Velké Popovice
220 Lázniková Gabriela Praha 9
77 Lenoch Jiří, Ing. Janov u Litomyšle MALÝ STROM
189 Leskovjan Marek Rakovník
160 Líkař Jan Hluboká nad Vltavou
148 Lisický Martin Držovice
103 Matějková Hana Kynšperk nad Ohří
195 Matějková Natálie Kynšperk nad Ohří
21 Mejtská Simona Touškov
168 Melicharová Dagmar Hodkovice nad Mohelkou
149 Meruna Jaroslav, Ing. Králův Dvůr OD VRCHU DĚD
214 Meško František Strupčice
150 Michalská Petra Klatovy ANDĚLICKÝ DVŮR
100 Mišoň Pavel Nová Ves u Chotěboře MIŠOŇŮV DVŮR
145 Mišoň Pavel, ml. Nová Ves u Chotěboře
201 Mlčochová Dana Bohdaneč
127 Moulis Miroslav Dalovice
128 Moulisová Markéta Dalovice
194 Mráz Radek Strakonice
120 Mrtvá Petra Rokytnice
106 Mrtvý Robin Rokytnice ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY
184 Nejedlá Gabriela Velké Přítočno
196 Nekolová Jitka Žákava
123 Němcová Hana Štěpánovice PES GAUČOVÝ
181 Nosko Juraj, Ing. Merklín BÍLÁ HUŇKA
116 Padělek František Roudnice nad Labem
213 Pastorková Jana Jičíněves
215 Pauknerová Šárka, Ing. Tábor - Měšice
217 Peteřík David Stod
166 Petřeková Monika Rožnov pod Radhoštěm
216 Pitoňák Jaroslav Budyně nad Ohří
231 Plocek Jiří Litovel
224 Pohořelý Josef Louny
225 Pohořelý Josef Louny
207 Pokorná Ivona, Mgr. Telč
76 Princ Vratislav Trhové Sviny ZE ŽIŽKOVA RODIŠTĚ
93 Prosecká Jana Nové Město na Moravě FROM WILD HIGHLANDS
34 Prstecká Karla Ostrava - Šenov BESKYDSKÁ VLOČKA
223 Raimová Kateřina Jablonec n. N.
36 Rendla Marek Bratronice
37 Rendlová Romana Bratronice BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ
137 Rolencová Nina Karlovy Vary
38 Říhová Jaroslava Litvínov - Chudeřín Z OPPIDDA LUGHTWINE
176 Sameš Petr, Bc. Lipník OD LIPNICKÝCH RYBNÍKŮ
87 Samseli Dana Krupka
88 Samseli Miloš Krupka Z DINSBORU
182 Skočdopolová Alena, Ing. Luštěnice
232 Skopal Pavel Albrechtičky
143 Smrček Zdenek Troubelice
39 Smrčková Ilona Troubelice ZE SMRČKOVA DVORA
95 Stádníková Gabriela Kněžmost
154 Stopková Mária Stonava
199 Suchý Josef Střítež u Jihlavy BÍLÝ KLENOT
71 Svobodová Michaela, Bc. Český Krumlov
146 Šianská Ladislava Žatec
65 Šianský Rudolf Žatec LUČANSKÝ SVĚT
151 Šilar Květoslav Horní Čermná
221 Škultéty Miroslav Unhošť
212 Škultétyová Katarína Unhošť
230 Šobrová Sabina Stříbro
114 Špelina Zdeněk Nezvěstice
113 Štafová Kristýna Laškov PRŮZRAČNÝ POTOK
204 Štěpánek Jakub Opočno
105 Štěpánová Martina Babice u Říčan
46 Štichauerová Jana Černošice
222 Šulc Jiří Týnec nad Sázavou
219 Šulová Kateřina Velké Losiny
203 Švec Jaroslav Horažďovice
218 Švigárová Pavlína Lány
75 Tancošová Žaneta Braňany ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST
49 Tomešková Jitka Syrovice
202 Truhlářství Mach s.r.o. Klatovy
227 Turnovec Slávek Jablonná
50 Valterová Anna, MVDr. Otovice u Broumova ČERNÝ KORÁLEK
51 Vaněček Pavel Pacov ZE STARÉHO ROVNÉHO
129 Vaněčková Veronika Pacov
142 Vaněčková Lenka Pacov
210 Vaníček Luboš Přelouč
52 Vaník Petr, Ing. Ústí nad Labem ČERVENÝ POTOK
206 Vidlářová Zdeňka Fryšták NA PASTYŘICI
99 Vlachová Hana Brno
197 Weihsová Pavla Ludgeřovice
179 Zeman Václav Krupá u Rakovníka

Počet členů: 133